top of page

Gönderim Koşulları

Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilmektedir. Yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre İstanbul içine 3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya firmaların ücret tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılarak adresinize ulaştırılır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir. Cuma günü öğlen 12.00 den önce verilen siparişler, cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak pazartesiye de sarkabilir. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından adresinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak)

İade & Değişim Koşulları

Ürünlerimiz size gönderilmeden önce defalarca kontrolden geçer. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli önlemleri aldığımızdan emin oluruz. Buna rağmen bizden ya da kargo firmasından kaynaklanan herhangi bir aksaklık durumunda müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Ürünleri 7 günlük süre içerisinde ücretsiz olarak iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. Ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Değişim taleplerini 7 günlük süre içerisinde ürünün faturası ve ambalajının eksiksiz ve hasarsız olması koşuluyla kabul etmekteyiz. Değişim taleplerinde gönderim ücretleri alıcıya aittir. Ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacak ardından satın alma prosedürleri uygulanacaktır.

bottom of page